Fuar Alanı

PULLMAN CONVENTION CENTER

İSTANBUL’UN YÜKSELEN ‘FUAR’ MERKEZİ

Atatürk Havalimanı’na sadece 2 km. mesafedeki Pullman Istanbul Airport Hotel & Convention Center çevre yollarına olan yakınlığı ile merkezi alanlara ulaşım kolaylığı sağlayan konumu, lüks ve rahatlığı bir arada sunan 403 adet konforlu odası, 16.000 m2 lik kongre merkezindeki toplantı salonları, fuar alanı ve davet alanları, dinlenmek ve spor yapmanız için Spa ve Spor Merkezi, Türk ve Dünya mutfaklarından en seçkin lezzetlerin sunulduğu konforlu restaurantları, en özel içeceklerin sunulduğu keyifli barları ve daha pek çok ayrıcalıkla burada sizi bekliyor.

Kongre Merkezimizde; toplantı, özel davet ve düğünler için 1680 metrekarelik balo salonu, 3 ana giriş kapısı bulunan toplam alanı 16.000 metrekareyi aşan 50 adet toplantı salonu bulunuyor. Bölünebilen ve birleşebilen salonlar toplam 7000 kişiye hizmet verebiliyor.

Pullman İstanbul Airport Hotel ve Mercure İstanbul Airport Hotel ile toplam 780 yatak kapasitesi ve ile Uluslararası ve ulusal kongrelere, toplantı, fuar ve düğün gibi her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilen Pullman Convention Center son teknoloji teknik altyapısı, kişiye ve davete özel zengin mönü çeşitleri, genel alanlarda ve odalarda ücretsiz internet hizmeti, havaalanına yakınlığı, profesyonel ve dinamik kadrosu İstanbul’un merkezinde ideal çözümler sunuyor.

 

PULLMAN CONVENTION CENTER’I DAHA YAKINDAN İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN!